Sokak Modasında Beyaz Yırtık Kot Trendi

Mevsim fark etmeksizin, moda içerisinde beyaz rengin hâkimiyeti her zaman kuvvetli olmuştur. Tüm giyim parçalarında kullanılan ve herkesin dolabında örnekleri bulunan beyaz rengi, Jean pantolonlarda da kullanılan vazgeçilmez renkler arasında yer alıyor. 2018 ilkbahar-yaz sezonunu incelediğimiz zaman, sokak modasında beyaz yırtık kot trendi ve kombinlerinin yükselişe geçtiğini görüyoruz. Özellikle mavi jeanslerden sıkılan hanımlarımıza hoş bir alternatif olan beyaz yırtık kot modelleri, birçok farklı giyim parçasıyla bütünleştirilerek, birbirinden şık kombinler oluşturulabiliyor.

Yaz bitiminde, sonbahar ve kış sezonunda da rahatlıkla kullanılabilecek jeanler, bu özelliği sayesinde bütün kadınların dolaplarında yer almalarını sağlıyor.

Beyaz Yırtık Kot Kombinleri

Beyaz Yırtık Kot TrendiBeyaz kotlarınızı dolabınızdaki birçok giyim parçasıyla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Yazlık tişörtler, beyaz gömlekler, boyfriend gömlekler ve hatta şık bluzlarla harika uyumlar yakalayarak; kıyafetlerinizi stiletto ayakkabılarınızla ve topuklu sandalet ayakkabılarınızla tamamlayabilirsiniz. Dev yırtık detayların bulunduğu kotlarda, zincir kullanılması da bir diğer not olarak değerlendirilebilir.

Moda tasarımcıları beyaz rengi, genel olarak pudra tonlarıyla bir araya getirmeyi tercih etmektedirler. Ünlü tasarımcıların birçok defilesinde yer verilen beyaz yırtık kot modelleri, şık bir gömlek ve topuklu ayakkabıyla tamamladığında, özel davetlerde bile kullanılabilecek şıklığı yakalamanızı sağlayacaktır. Beyaz bir bluz ve leopar desenli topuklu ayakkabılarınız, giyim parçasının ağırlığını artırarak, sizi geceye uygun hale getirecektir.

Beyaz rengin en önemli özelliği, hemen her renk tonuyla bir araya getirilebilmesidir. Pudra renk tonları haricinde, canlı renkler ve siyah-beyaz zıtlığı önerebileceğimiz diğer kombin örnekleri arasında yer almaktadır.

Dar kesim tercih edilen yırtık jeansler, her ne kadar vücut hatları sorunsuz hanımlarımızda çok şık dursalar da, kullanılabilecek ufak moda hileleri sayesinde kusurları bulunan hanımlarımızında giyebileceği kıyafetlerdir.

Şapka, kemer ve çanta aksesuarlarının rengi ve şekline göre Jean pantolonunuzun havasını tamamen değiştirebileceğiniz düşünüldüğünde, kullanılan aksesuarların önemi gözler önüne serilmektedir. Klasik giyimle, spor giyim arasında, gayet şık kombinler tamamlayarak oluşturabileceğiniz tarzlar, doğru seçilen detaylar sayesinde sizi şıklığa taşıyabilecektir. Hayal gücünüz ve zevkinizi rahatlıkla devreye sokabileceğiniz kombinlerinizde, seçeneklerin çokluğu size avantaj sağlamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.