Cilt Lekesi Bakımında Etkili Expigment Krem

Sizlerinde cildinizin üzerinde siyah ve kahverengi cilt lekesi, çil gibi problemler ile karşılaşıyorsanız, uzmanlar tarafından da tavsiye edilen bir üründür Expigmen Krem. Vücut bölgenizde kol, bacak, yüz gibi yerler fark etmeksizin, meydana gelmiş olan lekelerin üzerinde kullanabileceğiniz etkili bir kremdir. Kremin kullanılmaya başlamasından hemen 5 gün gibi süre sonra lekeler üzerinde renk açılması görülecektir. En geç 1 ay gibi bir süre zarfında ise bu lekelerden tamamı ile kurtulmuş olacaksınız.

Expigment KremBu cilt lekelerinin yok olmasında önemli şekilde rol oynayan Expigment kremi içerisinde hidrokinon isminde bir madde yer almaktadır. Deri üzerinde oluşan pigmentlerdeki renk değişikliği ve aşırı sayılabilecek şekilde artış gösteren cilt lekelerinin renklerinde açılmada önemli şekilde fayda sağlar. Önemli şekilde vurgulamak gerekirse, cilt üzerinde oluşmuş leke, çil gibi önemli şekilde sorun yaratan renklendirmeleri ortadan kaldırır. Diğer yandan yaşlanma ile ilgili durumu da ortadan kaldırmakta etkilidir.

Expigment Krem Hakkındaki Bilinmesi Gerekenler

İçermiş olduğu hidrokinon isimli maddeye karşı alerjik durumu olan kişilerin kesinlikle kullanılmaması tavsiye ediliyor. Güneş yanığı, çatlak, kuru cilt, açık yaralı olan cilt yüzeyine de kesinlikle kullanmayınız. Krem uygulamasının yüze yapıldığı sıralarda ağza ve göz bölgesine gelmemesine özen gösterilir. Krem kullanıldığı dönem içerisinde tüy dökücü, say boyası ve cilt bakım ürünlerini kullanmaktan kaçınmalısınız. Krem genel olarak süre ele alındığında en geç 60 gün gibi bir sürede lekeleri tam olarak geçirmektedir. Eğer ki bu uygulama süresi içerisinde ciltteki lekelerde herhangi bir değişiklik görülmemesi durumunda, ilacın kullanımına ara verilmelidir. Hamile olan ve çocuk emzirmekte olan anneler, doktor kontrolünde olmadan kullanmaması tavsiye edilir.

Expigment Cilt Lekesi Kremi Kullanım Şekli

Expigment cilt lekesi kremi sizlere doktor tarafından tavsiye edilmiş bir ürün ise, kesinlikle doktor tarafından verilecek talimatlara uygun şekilde kullanılması gerekir. Burada doktorun vereceği direktifler doğrultusunda yol belirlenir. Kremin uygulanacağı cilt öncesinde temiz ve kuru olmalıdır. Cilt lekesinin olduğu kısmın dışına çıkılmayacak şekilde, ilaç hafif şekilde sürülmelidir. Cildinizin tamamı ile ilacı yemesine özen göstererek ovalama işlemine devam edilir.

Expigment Cilt Lekesi Kremi Yan Etkileri

Cilt lekesinin kullanılmasının ardından karın bölgesinde ağrı, nefes alma sorunları, dudakta şişlik, kurdeşen ve boğaz üzerinde şişlik meydana gelmesi durumunda mutlaka bir doktordan yardım almalısınız. Cilt lekesinin olduğu kısma uygulama işlemi sırasında batma, yanma ve tahriş gibi bazı olumsuz durumlar ile karşılaşıyorsanız, doktor kontrolü şarttır.
Bu yan etkilerinin dışında cilt üzerinde soyulma yaptığı anlarda görülür. Ancak bu durum normal şekilde karşılanmalı ve korkulacak bir şey olmayacak durumdur.

Sedef Kremi

Günümüzde artık birden fazla insanın yaşamış olduğu bir rahatsızlık durumuna gelmiştir sedef hastalığı. Cildin üzerinde kırmızı renkte ve beyaz kepeklenmelere sebep olmuş, meydana gelen döküntüler ile kendisini göstermektedir. Saçlı olan bölgelerde kızarıklık ve kaşıntıya neden olmaktadır. Diz ve dirsek kısımlarında ilk belirgin şekilde görülür. Dünya üzerinde 125 milyon civarındaki insan bu hastalıkla baş başadır. Bu hastalık ayrıca kişinin yaşam kalitesini de düşürmüş olmasında dolayı, zor anları yaşamasına neden olur.

Dünya genelinde birden farklı ülkede çeşitli tedavi yöntemleri kullanılmaktadır. Bunlardan birisi olan krem ile tedavi ne gibi faydalar getiriyor gelin birlikte öğrenelim.

Kabuk şeklini almış olan beyaz kepekler üzerine krem sürülmesi durumunda, yarada meydan gelen kaşınmayı minimum seviyeye indirmektedir. Diğer yandan meydana gelen acı hissi ve ağrıları da ortadan kaldırır. Sedef hastalığının daha ileri seviyelere doğru gitmesine engel olur. Yara üzerindeki ve çevresindeki kabarıklıkların giderilmesine imkan sunar. Sedef hastalığının çok hafif de olsa azalmasına yardımcı olur. Krem içeriğinde yaranın iyileşmesi için tüm değerler yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.